צור קשר

מחפש השקעה אטרקטיבית? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

X

  אודות

  אודות החברה

  קוואנטום נדל"ן מתמחה בהשקעות ויזמות נדל"ן בארץ ובחו"ל עבור לקוחותינו. לחברה ניסיון מוכח בעולם העסקים וההשקעות במטרה להנגיש לציבור המשקיעים הרחב פרויקטים שלרוב נמצאים "מתחת לרדאר" של המשקיע הפרטי.

  אנו מתעקשים לעבוד עם בעלי המקצוע הטובים ביותר בתחומם ועובדים בשיתוף פעולה הדוק עם יזמים ושותפים אסטרטגיים מהמנוסים והטובים ביותר באזורים בהם אנו פועלים, מתוך אמונה כי ההון האנושי הוא המפתח לניהול נכון וחכם ואחד מהגורמים העיקריים להצלחת ההשקעות שלנו ושל לקוחותינו.

  כל בעל תפקיד בחברתנו עוסק בתחום הספציפי שבו הוא מומחה – מאנשי השטח המאתרים את הפרויקטים, דרך האנליסטים שמנתחים את הכדאיות של כל עסקה ועד היועצים שלנו בנושא משפט ומיסוי, הכל כדי למקסם את הרווחיות של כל פרויקט ולהביא את הערך הגבוה ביותר עבור המשקיעים שלנו, תוך מתן שירות אישי ברמה הגבוהה ביותר.

  קוואנטום נדל"ן חרטה על דגלה את נושא האמינות והשקיפות. ולכן, כל שלב ולו הקטן ביותר, מדווח ישירות למשקיע ע"י מנהלי קשרי המשקיעים שלנו.

  יניב ישמרני

  מייסד ומנכ"ל משותף

  יניב הינו שותף מייסד בקוואנטום נדל"ן. בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול. ליניב ניסיון אישי ומקצועי למעלה מ-14 שנה בהשקעות. בעברו פעל כסמנכ"ל פיתוח עסקי בחברה המספקת שירותי ייעוץ פיננסי לחברות וכמרצה בכיר בשוק ההון.

  דניאל ארד

  מייסד ומנכ"ל משותף

  דניאל בעל תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול פיננסי. לדניאל ניסיון אישי ומקצועי של למעלה מ-14 שנה בהשקעות. בעברו ניהל את האקדמיה למסחר בגוף פיננסי מוביל ושימש מרצה בכיר בתחום שוק ההון. שימש גם כמנהל השקעות ואסטרטג בגופים פיננסים נוספים.

  שלמה טננבאום

  מייסד ואנליסט ראשי

  שלמה הינו מהנדס מכונות, בעל תואר שני במנהל עסקים בעל ניסיון אישי ומקצועי בעולם ההשקעות מזה 30 שנה. בעברו שימש כיועץ לגידור סיכונים לגופים מובילים במשק. שלמה כיהן כמנכ"ל בחברת השקעות המתמחה בתחום ניהול סיכונים עבור חברות.

  חן הרמן

  מנכ״לית

  מנכ״לית מספר חברות בבעלות השותפים, בוגרת קורס דירקטורים באוניברסיטה העברית, בעלת BA בפרסום ותקשורת שיווקית ו-MBA במנהל עסקים התמחות במימון, מעל ל-10 שנים בתפקידים בכירים בחברות בינלאומיות בתחום הפיננסים ונדל״ן.