צור קשר

מחפש השקעה אטרקטיבית? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

X

  פרויקטים

  נדל"ן בארה"ב

  ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות הלו היא ארצות הברית מציעה לנו שוק נדל"ן רחב ומלא אפשרויות השקעה בנדל"ן ובמחירים נוחים במיוחד. אם חשבתם נדל"ן בארהב שייך רק לעשירים ולמבוססים תחשבו שוב. איך קרה? בעקבות משבר סאב פריים בשנת – 2008 כאשר העניקו הבנקים לכל דורש משכנתא מלאה ללא הון עצמי ובתקווה שאכן יוחזרו אותן הלוואות מימון. מחרי הנדל"ן באותה תקופה בארה"ב היו אכן גבוהים עקב הביקוש הגבוהה לרכישת דירות גם שלא לצורך מגורים, יצר מצב שבסופו של דבר הלווים לא יכלו להחזיר את המימון שלקחו, כך נוצר מצב בו נעמדו המון דירות בשוק הנדל"ן ללא דורש. לפרטים נוספים ורכישת נדל"ן בארהב מוזמנים ליצור קשר עם חברת קוואנטום נדל"ן יזמות והשקעות נכסים בארץ ובחו"ל.

  מאפייני שוק הנדל"ן בארה"ב

  המתבקש הוא למי שרוצה להשקיע בשוק הנדל"ן היא כמובן בארץ בה אנחנו חיים ולהיות קרובים תרתי משמע אל הנכס אותו רכשנו. ובכל זאת, התהליכים הקורים בעולם ובארץ מאפשרים למשקיעים הוותיקים והחדשים לפתוח אופציות השקעה נוספות לנכסים מעבר לים, ואף רחוק מעבר לים ביבשת אמריקה הצפונית. הנה כמה סיבות טובות מדוע דווקא נדל"ן בארה"ב:

  • בעקבות אותו משבר בשנת – 2008 שהתרחש בארה"ב מחירי הנדל"ן בארה"ב ירדו מאד, ובעצם הפכו להיות זולים באופן משמעותי ביותר. כך שאם תרצו לרכוש בית צמוד קרקע גדול ממדים תשלמו עליו כמו דירת שלושה חדרים קטנה בפריפריה.
  • שווי הקרקע בארה"ב איננו בעל ערך משמעותי כלל כמו גם שאר עלויות הבנייה, משום תנאים גאוגרפיים ומזג אוויר לא פשוטים הפוקדים את היבשת הצפונית של אמריקה כגון סופות טורנדו ורעידות אדמה, ומתוך מצריכות פתרונות דיור מהירים וזולים.
  • כל תהליך רכישת נדל"ן בארה"ב הינה בעלת שקיפות מלאה. וכל הליך הנעשה בתהליך רכישת הנכס הינו מסודר ומעוגן בחוק המדינה, מה שהופך את תהליך הרכישה עצמו להרבה יותר נגיש וקל עבור הרוכשים המשקעים.

  סיכום דבר

  מי היה מאמין שארץ האפשרויות הבלתי נגמרות היא אכן ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות גם בכל הקשור לשוק הנדל"ן. ובעקבות משבר – 2008 תעמוד בפניכם האופציה לרכוש נכס בארה"ב במחיר זול משמעותית ממחירי הנדל"ן כאן בארץ. ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות ארה"ב פתוחה לרכישת נדל"ן גם עבורכם עם עלויות בנייה נמוכות, מחירי נדל"ן זולים, אוכלוסייה גדולה ומגוונת ושקיפות מלאה לכל אורך תהליך רכישת הנכס, שווה לכם את השקעת הרכישה בנכס נדל"ן בארה"ב. חברת קוואנטום נדל"ן ליזמות והשקעות נכסים בארץ ובחו"ל יחד עם הצוות המקצועי המגוון של יזמים, יועצים ואנליסטים, תמצא עבורכם נכסים משתלמים שלא הייתם מוצאים לבד. צרו קשר באתר הבית וקבלו עוד פרטים ומידע נוספים.

  השקעה בנדל"ן בארה"ב

  הכל התחיל בעקבות משבר שהתרחש בארה"ב בשנת – 2008. אז בתחילתו של אותו משבר מחירי הנדל"ן ביבשת הצפונית היו נוחים לרכישה בעלויות ובעזרת מימון משכנתא מלא של הבנקים יצרו מצב של ביקוש הולך ועולה של נדל"ן בקרב האזרחים גם שלא לצורך מגורים. מה שגרם לעלייה במחירי הנדל"ן וחוסר היכולת של אותם קונים לעמוד בהחזרים , ונכסי נדל"ן רבים שעמדו לפתע ללא דורש. השקעה בנדל"ן בארה"ב יצרה מצב בו הדלתות נפתחו גם למשקיעים רבים שאינם אזרחי המדינה. אם גם אתם מעוניינים לדעת על השקעה בנדל"ן בארה"ב, פנו כבר כעת אל חברת קוואנטום נדל"ן המתמחה ביזמות, פרויקטים והשקעות בנכסים מעבר לים ובארץ.

  הזדמנות רכישת נכס בארה"ב

  לא תמיד ניתנת הזדמנות פז שכזו לרכישת נכס בארה"ב. כל מה שנותר לכם המשקיעים הוא לעשות את הצעדים הנכונים לרכישת השקעה בנדל"ן בארה"ב. ניתוח המהלכים שהובילו להזדמנות הנדירה הזו הם אלו:

  • משבר סאב פריים של שנת – 2008 גרמה לירידה חדה במחירי הנדל"ן בעקבות הלווים שלא עמדו בהוצאות המשכנתא שהיו גבוהות יותר מאשר ערך הבתים אותם רצו לקנות, השאירו הנכסים ללא קונים.
  • בעקבות כך, הציבו הבנקים בארה"ב תנאים המקשים על האזרחים לקבלת משכנתא כמו גם גופי ההלוואות השונים שהחמירו את מדיניותם עם הענקת הלוואות לכל דורש, יצרה מצב בו נפתח השוק לכל מי שחפץ ברכישת נכס בארה"ב גם אם איננו אזרח המדינה. מי ששם לב לתופעה המעניינת שקרתה בשוק הנדל"ן בארה"ב ידע להריח שיש כן הזדמנות מעולה לרכישת נכס בית רחב ממדים במחיר זול במיוחד.

  סיכום דבר

  ניתוח המצב שהוביל להזדמנות הנדירה הזו מאפשר לכם ליהנות מרכישת נדל"ן גם בארה"ב. ומסתבר, שוב, שמשברים אכן יכולים להיות מצבים המעניקים הזדמנויות נדירות לצמיחה, כפי שקרה בשוק הנדל"ן של ארה"ב. ולמרות שעבר יותר מעשור מאז אותו משבר ומחירי הנדל"ן החלו לעלות במעט ברחבי העולם, עדיין ישנם מקומות באירופה כמו גם בארה"ב בהם מחירי הנדל"ן עדיין נמוכים ולא הצליחו להתאושש. לפרטים נוספים וכיצד לרכוש נכס בארה"ב צרו קשר עם חברת קוואנטום נדל"ן חברת יזמות והשקעות בנכסים ופרויקטים בחו"ל ובארץ.

  הזדמנויות נדל"ן בארה"ב

  שוק הנדל"ן כיום בארה"ב פותח שעריו אל הזדמנויות נדל"ן בארה"ב שהוא אטרקטיבי ומזמין להזדמנויות רבות ומגוונות של נכסים להשקעה ברחבי המדינה. מאז גילה המשקיע הישראלי את שוק הנדל"ן הקורץ הקיים בארה"ב בעקבות המשבר של שנת – 2008, מאז ירדו מחירי המדינות ברחבי המדינה, וכעת הם מוצעות למכירה במחירים אטרקטיביים במיוחד לכל דורש. כל שנותר לכם קהל המשקיעים הוא לדעת היכן הן אותן הזדמנויות נדל"ן בארה"ב. לשם כך, כדאי לקבל ייעוץ מאנשי מחברות נדל"ן המשקיעות בנכסים גם מעבר לים והם בעלי ידע נרחב בשוק הנדל"ן המקומי של ארה"ב ובקיאים בכל הקשור למושגי נדל"ן הקיימים בשוק האמריקאי כמו גם בכל הנהלים החוקתיים לרכישת נדל"ן בארה"ב. רוצים לדעת עוד על הזדמנויות נדל"ן בארה"ב, פנו לחברת קוואנטום נדל"ן המתמחה ביזמות והשקעות בארץ ובחו"ל ובעלת פרויקטים נדל"ן מעבר לים.

  הצעדים לאיתור הזדמנויות נדל"ן בארה"ב

  בכדי לרכוש נכס נדל"ן בארה"ב, צריך לפני כן לכלכל צעדים לנקודות חשובות שבהמשך הדרך יועילו לרוצים לרכוש נדל"ן בארה"ב, לאתר גם את אותן הזדמנויות נדל"ן בארה"ב ויקלו מאד על הדרך לרכישה. הנה בכמה נקודות עלמה כדאי לשים לב:

  • הצעד הראשון לאיתור הזדמנות נדל"ן בארה"ב היא איתור הנכס. צריך לבדוק ולראות היכן כדאי לרכוש נכס ומה התשואה שאותו נכס יכול להביא לכם במהלך השנים האם הנכס הוא בעל פוטנציאל להשקעה כמו האם ערך הנכס יעלה במהלך הזמן והאם הוא נמצא באזור מבוקש לשכירות.
  • לאחר שמצאתם הזדמנות נדל"ן שמעניינת אתכם, כדאי מאד להתעניין גם מה ההיסטוריה של הנכס לפעמים ישנם נכסים העומדים למכירה בעקבות עיקול של הבנק, אז תוכלו לרכוש את הנכס גם במחיר הרבה יותר זול מהשווי המקורי שלו.
  • קבלת סיוע מקצועי מחברות נדל"ן. לא משנה כמה תשקיעו בחיפושים ומידע אחר נדל"ן בארה"ב עדיין יכול מאד להיות שלא כל המידע יהיה פרוש לפניכם, ואין כמו לקבל ייעוץ וליווי מבעלי מקצוע החיים ונושמים את האזור 24/7 ומתמחים בכל החוקים והמושגים של שוק הנדל"ן המקומי, מעבר לזה שהם יסייעו לכם בפועל לאיתור הזדמנויות נדל"ן שהסיכוי שהייתם מוצאים לבד הוא נמוך יותר.

  סיכום דבר

  איתור הזדמנויות נדל"ן בארה"ב היא בהחלט אפשרית .שוק הנדל"ן בשנים האחרונות יותר ממסביר פנים גם לקהל המשקיעים שאינם אזרחי המדינה מחירי הדירות נוחים והרווחים אותם אתם יכולים לקבל הם נאים. חשוב רק לדעת איך להתנהל נכון בכדי לאתר את אותן הזדמנויות רכישה פוטנציאלים בארה"ב. גם אם אתם בטוחים שהידע שלכם יספיק בכדי לעשות את הרכישה הנכונה, עדיין כדאי לבדוק יחד עם אנשי מקצוע מתחום הנדל"ן המכירים את השוק וחיים אותו 24/7. חברת קוואנטום נדל"ן היא חברה יזמות והשקעות נכסים בחו"ל ובארץ עובדת עם צוות מקצועי מתחומים שונים החוברים יחד לעזור לכם למצוא את הזדמנות הנדל"ן שלכם.

  נדל"ן מניב בארה"ב

  אחת הסיבות הבולטות מדוע כדאי להשקיע נדל"ן בארה"ב היא משום שלא שכמו באירופה בה יש התאוששות של מחירי הנדל"ן שמתחילים לעלות, מציאת נדל"ן מניב בארה"ב היא מאד אפשרית כאשר במקביל רכישה בשוק הנדל"ן בארה"ב שעדיין לא התאושש מן המשבר מאז שנת – 2008 נמצאים עדיין מכירי הנדל"ן בירידה ואינם מראים סימני התאוששות. בכדי למצוא נדל"ן מניב בארה"ב, צריך להכיר לעומק את האזור ולחיות אותו מבחינה מקצועית . כך אי אפשר לפספס אף מידע וחידושים המתבצעים כל העת בשוק הנדל"ן האזורי. איתור נדל"ן מניב בארה"ב היא עבודה בפני עצמה של עבודת חקר על האזור ומהן סדר הפעולות החוקיות לרכישת נדל"ן כמו גם מהי שיטת המיסוי הנהוגה באותה מדינה. מעוניינים לדעת עוד? חברת קוואנטום נדל"ן המתמחה ביזמות ונכסים מעבר לים ובארץ תשמח לעזור ולסייע לכם במציאת נדל"ן מניב בארה"ב.

  כיצד תבטיחו את התשואה שלכם?

  כיום, מבין קהל המשקיעים ההולך ומתרבה ששוק הנדל"ן הישראלי איננו מקום שכדאי להתאמץ ולהשקיע בו לרכישת נדל"ן, ולו רק מהסיבה הפשוטה של מחירי הדירות הגבוהים הקיימים כרגע בשוק המקומי. האופציות האחרות הפתוחות עבור המשקיע הישראלי הוא מעבר לים, ובמיוחד שוק הנדל"ן של ארה"ב, משום ששם מחירי הנדל"ן עדיין נמוכים ואטרקטיביים לקנייה. החשש שעלול לצוץ אצל המשקיע הישראלי הוא המרחק הרב הקיים בין היבשות והמדינות עם הזדמנות קורצת שכזו, אולי מדובר בדבר שאיננו אמתי, לשם כך חשוב שתדעו שיש מודל של הבטחת תשואה המאפשר רכישת נדל"ן בדרך בטוחה:

  • מודל התשואה מבטיח לכם שגם כאשר רכשתם נדל"ן שההוצאה הכוללת שלו לאחר כל ההוצאות הושכר מתחת לתשואה שהובטחה לכם, עדיין תקבלו את הרווח המלא שהובטח לכם ולא תפסידו.
  • מודל הבטחת תשואה מבטיח לכם שגם אם הנכס שלכם הושכר בתשואה המניבה מתחת למה שהובטח לכם עדיין תקבלו את התשואה המלאה, ומי שלמעשה משלם את הפער שנוצר בין התשואה שהובטחה לתשואה בפועל היא חברת הנדל"ן אשר קישרה בינכם ובין הנכס.
  • אם בכל זאת קיים החשש שהחברה שהבטיחה לכם נכס מניב על פי מודל הבטחת תשואה איננה מעוניינת לשלם את חלקה כמובטח מסיבה כזו או אחרת כגון פשיטת רגל, עדיין קיימת הבטחה לערבות בנקאית להבטחת תשואה אותה תוכלו קיים במקרים אלו.

  סיכום דבר

  ארה"ב מאפשרת ומעודדת כיום משקיעים שאינם אזרחי המדינה לבוא ולבצע רכישות נדל"ן בתנאים מעודדים קלים ונוחים. אך הלא פעם חש הלקוח הישראלי שמא מדובר במרמה ולכם הוא לא ממהר תמיד לבוא ולהשקיע למרות שוק הנדל"ן הקורץ מאד. בכדי לעודד את הלקו המשקיע הישראלי לבוא ולבצע עסקאות נדל"ן גם במקומות רחוקים כמו ארה"ב, מודל הנדל"ן להבטחת תשואה מעודד את הלקוח הישראלי לרכוש נדל"ן בארה"ב ללא חשש שהתשואה שהובטחה לו תתממש ואם ייווצר פער בתשואה חברת הנדל"ן שקישרה בין הלקוח לנכס תכסה את הפער שנוצר. מעוניינים לדעת עוד? צרו קשר עם אתר קוואנטום נדל"ן, חברת יזמות השקעות בארץ ובחו"ל .

  השקעות נדל"ן באירופה

  כיום, השקעות נדל"ן באירופה ישנם כחמישה יעדים אותם ניתן להגדיר כהשקעות בטוחות והן: גרמניה, ספרד, אירלנד, פולין ויון. מחירי הנדל"ן באותם יעדים עדיין נמוכים ואטרקטיביים לרכישה ומכירי הנדל"ן באירופה מאותתים על התאוששות מסוימת שתניב למשקיעים תשואה נאה ביותר. מה גם שאירופה קרובה יחסית לארץ ועל כן גם הגישה לארצות אירופה היא נוחה. מעבר לכל אלו, חשוב לדעת גם מהם חוקי המיסוי הנהוגים באותה ארץ ואיך נכון לנהל את רכישת הנדל"ן מעבר לקשיים הבירוקרטיים הקיימים. אם אתם מעוניינים לדעת עוד איך השקעות נדלן באירופה מתבצעות פנו לחברת קוואנטום נדל"ן, החברה המתמחה ביזמות והשקעות נכסים בארץ ובחו"ל.

  רכישת נדל"ן באירופה, מה חשוב לכם לדעת?

  החלטתם שאתם מעוניינים בהשקעת נדל"ן באירופה ומוכנים להסתער על העסקה הקרובה הנקרית בדרככם. חכו עוד רגע וקיראו את השורות הבאות של המאמר בכדי לדעת איך לבצע עסקה טובה וללא טעויות שעלולות לעלות לכם הרבה כסף במקרה הטוב. אם כן, מהם הדברים שחשוב לדעת לפני שרוכשים השקעות נדל"ן באירופה, לפניכם במספר נקודות:

  • לפני הכל, חשוב שתעשו חישוב ושכלול של הסכום הנמצא בידכם עם כל ההוצאות שיבואו בהמשך הדרך לרכישת הנכס שלכם באירופה. ובדקו האם הסכום הקיים אצלכם יכול לכסות את כל ההוצאות.
  • הדבר הבא שעליכם לבדוק היא התשואה שאותה אתם יכולים לקבל מהנכס, כמו גם בחינת המצב הכלכלי הקיים באזור ורמת היציבות שלו כמו גם של שוק הנדל"ן.
  • כדאי לדעת לגבי התנאים של אחזקת הנכס. האם הן יכולות להיות מבוצעות על יד חברת אחזקה או שאולי בעל הנכס, כלומר אתם, צרכים לדאוג לכך. אם הנכס מנוהל על ידי חברת אחזקה, בררו כמה זה יעלה לכם וכל כמה זמן דואגת חברת האחזקה להגיע ולתחזק את הנכס.
  • בררו האם לאחר רכישת הנכס קיים גם פוטנציאל השבחה לנכס שתעלה את אחוז התשואה בעתיד. כמו גם בדיקת מיקום ואטרקטיביות של הנכס על פי קהל היעד אליו אתם מכוונים להשכיר.

  סיכום דבר

  לפני רכישת נדל"ן באירופה, חשוב לדעת מספר קריטריונים שיועילו לכם לבצע עסקה בטוחה, משום ששוק הנדל"ן באירופה וביעדים מסוימים נחשבים כנוחים מאד במחיר הנדל"ן רגע לפני העלייה שלהם שוב. חשוב לדעת בין השאר מהם החסמים הבירוקרטים העלולים להיות בארצות אירופה ומהם הם חוקי המיסוי הנהוגים באותה מדינה. לשם כך, רצוי מאד להיעזר בחברת נדל"ן המציעה לכם עזרה היקפית של צוות מומחים של יועצים יזמים ואנלסיטים שיעשו את העבודה בשבילכם, ואתם לא תצטרכו לשבור את הראש. לעוד מידע צרו קשר כבר כעת באתר הבית וקבלו פרטים נוספים.

  נדל"ן באירופה

  ביצוע עסקאות נדל"ן באירופה היא לא עניין של מה בכך. לשם כך, צריך הכנה מוקדמת של עבודת תחקיר על האזור בו אתם מעוניינים או לפחות חושבים לרכוש נדל"ן באירופה. אם אתם מתלבטים או לא יודעים לשם מה צריך ליווי של אנשי מקצוע לרכישת נדל"ן באירופה. כאשר שאתם צריכים לעשות הכרה גם אם מאחורי הקלעים של אנשי המקצוע מתחום הנדל"ן המביאים לכם את המוצר המוגמר של נכס נדל"ן באירופה בתנאים הטובים ביותר בלי לעבור את מסכת הבירוקרטיה. חברת קוואנטום נדל"ן הינה חברת יזמות והשקעות בנכסים בחו"ל ובארץ ופיתוח פרויקטים ברחבי אירופה, תשמח לעזור גם לכם יחד עם צוות אנשי המקצוע המומחים של החברה למצוא גם לכם את הנדל"ן האירופאי שלכם.

  בשביל מה צריך ליווי חברת נדל"ן?

  בשביל להגיע לעיסקת נדל"ן טובה ומשתלמת באירופה, צריך כאמור לבצע לפני כן תחקיר שטח מעמיק בכמה רבדים אשר בעיניו של המשקיע שאיננו איש מקצוע החי ונושם את שוק הנדל"ן המקומי, ובמקרה זה האירופי, יתקשה מאד לצלוח את כל הביורוקרטיות הקיימות בכל ארץ וארץ. אז למה לכם להיעזר בחברת נדל"ן? הינה כמה נקודות שיאירו לכם סוגיה זו:

  • לפני הכל, יש צורך לדעת על תהליכי המכירה והקנייה איך הן מתבצעות בשטח, מהם הדברים החשובים שיש לדעת אותם עוד לפני חתימת העסקה ואלו נקודות תורפה עלולות לצוץ במהלך העסקה אילו רישומים נבדקים עוד טרם חתימת העסקה כל אלו הם מומחיותו המקצועית של עורך דין מתחום הנדל"ן.
  • כל רכישת נדל"ן מחויבת בתשלום מיסוי. אך, כאשר מדובר ברכישת נדל"ן באירופה חוקי המיסוי יכולים להיות שונים מאשר הנהוגים בארץ. חשוב מאד להיות מודעים לכל מדיניות המיסוי הקיימת באותה מדינה בה אתם מעוניינים לבצע עסקת נדל"ן ובסופו של דבר להחליט האם אכן משתלמת לכם ביצוע העסקה עם כל ההוצאות על המיסים. לשם כך, חשוב מאד להיעזר ברואה חשבון שיעזור לכם בחישובים אלו.
  • חשוב מאד לפני ביצוע עסקת נדל"ן לפתח מומחיות לשוק המקומי על ידי הכרות מעמיקה עם השטח שעוזרת מאד להשוות בין עסקאות נדל"ן אחרות שנעשו באזור. לשם כך, יש צורך להיעזר במומחה נדל"ן.

  סיכום דבר

  בכדי להגיע לעסקה טובה מוצלחת ומוגמרת של נדל"ן באירופה, חייבת להתרחש לפני כן עבודת תחקיר מעמיקה של האזור והשטח, כאשר הדרך הבטוחה והיעילה לביצוע כל הפרמטרים האלו הן במישור היזמות, הן במישור המיסוי והן במישור המשפטי מורכב מאנשי בעלי מקצוע המתמחים כל אחד בתחומו הוא. חברת קאוונטום נדל"ן הינה חברה העוסקת ביזמות והשקעות בנכסים מעבר לים וגם בארץ מורכבת מצוות איכותי ומנצח שתביא לכם את עסקת הנדל"ן המנצחת שלכם. צרו קשר באתר הבית וקבלו פרטים נוספים.

  דירות להשקעה באירופה

  צריך לדעת איפה כדאי לרכוש דירות להשקעה באירופה, משום שהשוק באירופה אומנם היה עד כה בירידה, אך כעת מראה שוק הנדל"ן האירופי סימני התאוששות. אם ברצונכם לדעת היכן יש דירות להשקעה באירופה אותן כדאי לרכוש רצוי שתעזרו בחברת נדל"ן המתמצאת בכל הקשור בשוק הנדל"ן המקומי, במערכת המיסוי, והתנאים המשפטיים הכרוכים בכדי להגיע לביצוע העסקה שלימה. אם גם אתם החלטתם להשקיע באפיק הנדל"ן באחת ממדינות אירופה, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת קוואנטום נדל"ן שתעזור לכם למצוא דירות להשקעה באירופה בדיוק לפי הדרישות שלכם ובליווי מקצועי של מומחים.

  היתרונות הקיימים ברכישת דירות להשקעה באירופה

  הסיבה בה מתעניינים המשקיעים ברכישת נדל"ן היא כמובן האופציה להניב תשואה באחוז גבוהה שתתורגם לכסף ברווחים נאים. התנאים נכון להיום שנת – 2022 אינם אידיאלים בשביל להשקיע בדירות להשקעה כאן בארץ ולו רק בגלל המחירים הגבוהים שאינם מאפשרים לשקיע, לעומת זאת שוק הנדל"ן בחלק ממדינות אירופה כן מאפשר רכישת דירות להשקעה. אך, אלו עוד יתרונות קיימים ברכישת דירות להשקעה באירופה? הנה בכמה נקודות:

  • אחד היתרונות של מחירי נדל"ן נמוכים הקיימים עוד נכון להיום בשוק הנדל"ן האירופי היא האפשרות לפיזור ההשקעה, כך שתוכלו ליהנות מקניית מספר דירות להשקעה באירופה ולא רק בארץ אחת, כך תוכלו ליצור רווחים נאים.
  • • בנוסף לכך אירופה לא כל כך רחוקה מכאן בטיסה של מקסימום – 5 שעות טיסה ליעד המרוחק ביותר באירופה אתם יכולים להגיע לסבב ביקורים בנכסים שלכם בנוחות וללא מאמץ.
  • מחסום השפה לא בהכרח משהו שקיים משום שרבים מן הישראלים דוברים את שפות זרות כמו אנגלית, ספרדית ועוד ויוכלו בקלות להשתלב בשיחה המקומית . ואם אינכם דוברים את השפה תמיד ניתן למצוא מי שיתרגם לכם את הנאמר.
  • שוק הנדל"ן האירופי לא רק שהוא נמוך מאד יחסית לשוק הנדל"ן הישראלי, אלא שגם מגוון הדירות והנכסים להשקעה הוא רחב , ומאפשר לכם המשקיעים לבחור דירות להשקעה באירופה מבין כל שלל ההצעות הקיימות בשוק הנדל"ן המקומי.

  סיכום דבר

  לרכוש דירות להשקעה באירופה זהו אפיק השקעה מצוין גם כעת בשנת – 2022. כל עוד מחירי הנדל"ן עדיין נמוכים באירופה עם אופציות ליעדים נבחרים למדינות באירופה בהם כדאי לבצע רכישה שכזאת, חשוב מאד להיעזר באנשי מקצוע מומחים, כחברת קוואנטום נדל"ן העוסקת ביזמות והשקעות בנכסים בארץ ובחו"ל. היתרונות לרכישת דירות באירופה הן רבות. כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת קוואנטום נדל"ן שתסייע לכם למצוא את הנכס שלכם שאולי נמצא מתחת לרדאר הפרסום.