צור קשר

מחפש השקעה אטרקטיבית? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

X

  נדל"ן באוסטריה

  נדלן באוסטריה

  המיתון שהתרחש בשוק הנדל"ן האירופאי בשנים האחרונות הביא לירידת מחירים דרמתית בשוק הנדל"ן. בעוד שמגמת מחירי נדלן באוסטריה בעשור האחרון מצביעה על יציבות מתמשכת שמתבססת על תעשיית הבנקים והתיירות בארץ המונה כ- 8.7 מיליון תושבים. בנוסף לזה נחשבת אוסטריה לאחד המקומות העשירים ביותר בעולם עם יעדים תיירותיים כהרי האלפים המושלגים והכפריים הבנויים למרגלותיו ואחוז אבטלה הנמוך ביותר מבין מדינות אירופה האחרות. נדלן באוסטריה כמדינה אירופאית קלאסית היא בהחלט מקום מרשים ומבטיח לתשואה של רווחים נאים. לפרטים נוספים על נדלן באוסטריה אתם מוזמים ליצור קשר עם חברת קוואנטום נדל"ן יזמות והשקעות בנכסים בחו"ל ובארץ תוכלו לקבל מידע וייעוץ לרכישת נדלן באוסטריה.

  מדוע כדאי להשקיע בנדל"ן באוסטריה

  אם חשקה נפשכם בהשקעת נדל"ן אירופאית קלאסית כזו שתגרום לכם להרגיש בטוחים שעשיתם את העסקה הנכונה, אוסטריה היא בהחלט אופציה ששווה לבדוק אותה מקרוב. כפי שנכתב בתחילת המאמר אוסטריה היא בהחלט יעד מבוקש לנדל"ן מבין כל שאר מדינות אירופה מהסיבות הבאות:

  אוסטריה נחשבת למדינה אירופאית קלאסית מבוססת , כך שהסיכון להפיכה פוליטית או סיכונים בולטים אחרים הקיימים במדינות מזרח אירופה, נחשבת אוסטריה כמדינה בטוחה ויציבה לאפיק השקעה בנדל"ן.

  השקעת נדל"ן באוסטריה

  משבר הסאב- פריים שהתרחש בשנת- 2008 פגע לא רק בארצות הברית אלא גם במדינות אירופה. אך בעוד מדינות באירופה עדיין מנסות להתאושש מאותו משבר, הצליחה אוסטריה לחזור שוב ולעלות על סוס הנדל"ן כאשר הראתה יציבות פיננסית והתנהלות אחראית, מעידה אוסטריה כי בזאת תוכל לשרוד כל משבר פוליטי כזה או אחר.

  אוסטריה מתפתחת זאת ניתן ללמוד מהתעשייה המתרחבת יחד עם התיירות הזורמת אל הארץ יכולה להעיד בזאת כי גם ערך הנדל"ן ימשיך לעלות ובמקביל אליה התשואה העתידית.

  אוסטריה מתפארת בתיירות הנמצאת בעלייה מתמדת, כך שכל הנכסים הפנויים הקיימים במדינה עולים בהתאמה. וככל שהתיירות עולה כך גם מחירי השכירות לתקופות קצרות וארוכות עולות והתשואה מניבה אחוזים גבוהים של רווחים.

  השקעות נדלן באוסטריה

  השקעות נדלן באוסטריה נחשבות לאטרקטיביות במיוחד, לאחר שרדה אוסטריה את משב – 2008 ושבה אל יציבות פיננסית מתמשכת מזה – 10 השנים האחרונות. עוד מעידים על יציבות המדינה התיירות הצומחת בהתמדה והתיירים הנכסים אליה משך כל השנה להתארך בה לתקופות קצרות או ארוכות מעידה גם על צמיחה במחירי הנדל"ן בארץ ובמקביל אליה התשואה. רמת האבטלה הקיימת במדינה היא נמוכה יחסית לתושבי המדינה המונים  מעל ל- 8 מיליון תושבים. יחד עם התעשייה המתפתחת.

  השקעות נדלן באוסטריה לכאורה לא תמיד נראות כקיימות משום שאיננה נחשבת כמדינה חדשה בשוק הנדל"ן, אלמלא שוק התיירות המתרחב מעיד על חדשות טובות לצמיחה בעולם הנדל"ן. לפרטים נוספים  על השקעות נדלן באוסטריה, הנכם מוזמנים להיכנס אלא אתר הבית של חברת קוואנטום נדל"ן המתמחה ביזמות והשקעות נכסים בחו"ל ובארץ יחד עם צוות מומחים מקצועי מתחום היזמות והנדל"ן, המיסוי והמשפט עוזרים לקהל הלקוחות המתרחב למצוא את הנכס המיועד לכם.

  היכן משקיעים נדל"ן באוסטריה?

  מלבד העובדה שאוסטריה הינה מדינה אירופאית קלאסית מבוקשת בתחומים רבים ישנם עוד נקודות שכדאי לשים אליהם לב כאשר אתם מתעניינים ברכישת נדל"ן באוסטריה. כמו למשל היכן כדאי ואיפה משקיעים נדל"ן באוסטריה:

  נתחיל עם נתון חשוב שלא הרבה מודעים אליו והוא שהבנקים האוסטרים מעניקים – 50% אחוזי מימון משווי ערך הנדל"ן ובאחוז ריביות נמוך יחסית הנע בין מעט לאחוז אחד לשלושה אחוזים.

  דירות ובתים להשקעה באוסטריה

  מיקום אזור הגאוגרפי של אזור הרי האלפים מעבר לזה שהיא יעד תיירותי נודע, היא משמשת גם כמקום נדל"ן מבוקש ויוקרתי של העיירות הקטנות הבנויות למרגלות ההרים. הנכסים מאוכלסים בכל ימות השנה ולא רק לחופשת הסקי, אלא גם שעונות האביב והקיץ אז מגיעים הרבה מאד תיירים לטרקים סביב האזור הנקרא מון בלאן, ומשום כך נתפס האזור כמוקד מצוין להשקעת נדלן שניתן להרוויח בו תשואות יפות.

  רכישת נדל"ן בערים הגדולות של אוסטריה כמו וינה וזלצבורג ווינה המאכלסות מידי שנה כ- 14 מיליון תיירים, אך התשואה איננה גבוהה בה והיא נעה בין 3% אחוזים ל- 4.5% אחוזים בלבד.

  למה להשקיע באוסטריה?

  אוסטריה המדינה האירופאית הקלאסית היא איננה יעד נדל"ן חדש הקיים בשוק, אך בהחלט ניתן למצוא בה פנינים להשקעות נדל"ן שונות כאשר המדינה מתבססת על תיירות חוץ צומחת ועולה בכל ימות השנה ויציבות כלכלית, מעידים כי אכן אפשר לבטוח ברכישת נדל"ן להשקעה במדינה זו כפי שתואר במהלך המאמר הזה, יחד עם סיבות נוספות לכך. אם זאת חשוב לדעת היכן כדאי לבצע רכישות נדל"ן המאפשרות גם תשואות טובות. לשם כך כדאי להיעזר בחברת נדל"ן המתמחה בתחום השקעות נדל"ן באירופה, כדוגמת חברת קוואנטום נדל"ן שעוזרת לקהל לקוחותיה לדייק את מימוש החלום להשקעה באפיקי נדל"ן שונים מעבר לים. אם ברצונכם להצטרף אל קהל המשקיעים הישראלי ההולך ומתרחב, פנו כבר עכשיו אל חברת קוואנטום נדל"ן להתחיל ולממש את החלום של נכס השקעות נדלן באוסטריה.