צור קשר

מחפש השקעה אטרקטיבית? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

X

  נדלן בארהב

  השקעות נדלן בארהב

  ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות הלו היא ארצות הברית מציעה לנו שוק נדלן רחב ומלא אפשרויות  השקעה בנדל"ן ובמחירים נוחים במיוחד. אם חשבתם נדל"ן בארהב שייך רק לעשירים ולמבוססים תחשבו שוב. איך קרה? בעקבות משבר סאב פריים בשנת- 2008 כאשר העניקו הבנקים לכל דורש משכנתא מלאה ללא הון עצמי ובתקווה שאכן יוחזרו אותן הלוואות מימון. מחרי הנדל"ן באותה תקופה בארה"ב היו אכן גבוהים עקב הביקוש הגבוהה לרכישת דירות גם שלא לצורך מגורים, יצר מצב שבסופו של דבר הלווים לא יכלו להחזיר את המימון שלקחו, כך נוצר מצב בו נעמדו המון דירות בשוק הנדל"ן ללא דורש. לפרטים נוספים ורכישת נדל"ן בארהב מוזמנים ליצור קשר עם חברת קוואנטום נדל"ן יזמות והשקעות נכסים בארץ ובחול.

  מאפייני שוק הנדל"ן בארה"ב

  המתבקש הוא למי שרוצה להשקיע בשוק הנדל"ן היא כמובן בארץ בה אנחנו חיים ולהיות קרובים תרתי משמע אל הנכס אותו רכשנו. ובכל זאת, התהליכים הקורים  בעולם ובארץ מאפשרים למשקיעים הוותיקים והחדשים לפתוח אופציות השקעה נוספות לנכסים מעבר לים, ואף רחוק מעבר לים ביבשת אמריקה הצפונית. הנה כמה סיבות טובות מדוע דווקא נדל"ן בארהב:

  בעקבות אותו משבר בשנת- 2008 שהתרחש בארה"ב מחירי הנדל"ן בארה"ב ירדו מאד, ובעצם הפכו להיות זולים באופן משמעותי ביותר. כך שאם תרצו לרכוש בית צמוד קרקע גדול ממדים תשלמו עליו כמו דירת שלושה חדרים קטנה בפריפריה.

  נדל"ן בארה"ב

  שווי הקרקע בארה"ב איננו בעל ערך משמעותי כלל כמו גם שאר עלויות הבנייה, משום תנאים גאוגרפיים ומזג אוויר לא פשוטים הפוקדים את היבשת הצפונית של אמריקה כגון סופות טורנדו ורעידות אדמה, ומתוך מצריכות פתרונות דיור מהירים וזולים.

  כל תהליך רכישת נדל"ן בארה"ב הינה בעלת שקיפות מלאה. וכל הליך הנעשה בתהליך רכישת הנכס הינו מסודר ומעוגן בחוק המדינה, מה שהופך את תהליך הרכישה עצמו להרבה יותר נגיש וקל עבור הרוכשים המשקעים.

  נדלן בארצות הברית

  מי היה מאמין שארץ האפשרויות הבלתי נגמרות היא אכן ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות גם בכל הקשור לשוק הנדל"ן. ובעקבות משבר- 2008 תעמוד בפניכם האופציה לרכוש נכס בארה"ב במחיר זול משמעותית ממחירי הנדל"ן כאן בארץ. ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות ארה"ב פתוחה לרכישת נדל"ן גם עבורכם עם עלויות בנייה נמוכות, מחירי נדל"ן זולים, אוכלוסייה גדולה ומגוונת ושקיפות מלאה לכל אורך תהליך רכישת הנכס, שווה לכם את השקעת הרכישה בנכס נדל"ן בארה". חברת קוואנטום נדל"ן ליזמות והשקעות נכסים בארץ ובחו"ל יחד עם הצוות המקצועי המגוון של יזמים, יועצים ואנליסטים, תמצא עבורכם נכסים משתלמים שלא הייתם מוצאים לבד. צרו קשר באתר הבית וקבלו עוד פרטים ומידע נוספים.

  השקעה בנדל"ן בארה"ב

  הכל התחיל בעקבות משבר שהתרחש בארה"ב בשנת- 2008. אז בתחילתו של אותו משבר מחירי הנדל"ן ביבשת הצפונית היו נוחים לרכישה בעלויות ובעזרת מימון משכנתא מלא של הבנקים יצרו מצב של ביקוש הולך ועולה של נדל"ן בקרב האזרחים גם שלא לצורך מגורים. מה שגרם לעלייה במחירי הנדל"ן וחוסר היכולת של אותם קונים לעמוד בהחזרים , ונכסי נדל"ן רבים שעמדו לפתע ללא דורש. השקעה בנדלן בארהב יצרה מצב בו הדלתות נפתחו גם למשקיעים רבים שאינם אזרחי המדינה. אם גם אתם מעוניינים לדעת על השקעה בנדלן בארהב, פנו כבר כעת אל חברת קוואנטום נדל"ן המתמחה ביזמות, פרויקטים והשקעות בנכסים מעבר לים ובארץ.

  הזדמנות רכישת נכס בארה"ב

  לא תמיד ניתנת הזדמנות פז שכזו לרכישת נכס בארה"ב. כל מה שנותר לכם המשקיעים הוא לעשות את הצעדים הנכונים לרכישת השקעה בנדלן בארהב. ניתוח המהלכים שהובילו להזדמנות הנדירה הזו הם אלו:

  משבר סאב פריים של שנת- 2008 גרמה לירידה חדה במחירי הנדל"ן בעקבות הלווים שלא עמדו בהוצאות המשכנתא שהיו גבוהות יותר מאשר ערך הבתים אותם רצו לקנות, השאירו הנכסים ללא קונים.

  השקעה בנדלן בארהב

  בעקבות כך הציבו הבנקים בארה"ב תנאים המקשים על האזרחים לקבלת משכנתא כמו גם גופי ההלוואות השונים שהחמירו את מדיניותם עם הענקת הלוואות לכל דורש, יצרה מצב בו נפתח השוק לכל מי שחפץ ברכישת נכס בארה"ב גם אם איננו אזרח המדינה. מי ששם לב לתופעה המעניינת שקרתה בשוק הנדל"ן בארה"ב ידע להריח שיש כן הזדמנות מעולה לרכישת נכס בית רחב ממדים במחיר זול במיוחד.

  לסיכום – קראו

  ניתוח המצב שהוביל להזדמנות הנדירה הזו מאפשר לכם ליהנות מרכישת נדל"ן גם בארה"ב. ומסתבר, שוב, שמשברים אכן יכולים להיות מצבים המעניקים הזדמנויות נדירות לצמיחה, כפי שקרה בשוק הנדל"ן של ארה"ב. ולמרות שעבר יותר מעשור מאז אותו משבר ומחירי הנדל"ן החלו לעלות במעט ברחבי העולם, עדיין ישנם מקומות באירופה כמו גם בארה"ב בהם מחירי הנדל"ן עדיין נמוכים ולא הצליחו להתאושש. לפרטים נוספים וכיצד לרכוש נכס בארה"ב צרו קשר עם חברת קוואנטום נדל"ן חברת יזמות והשקעות בנכסים ופרויקטים בחו"ל ובארץ.

  הזדמנויות נדל"ן בארה"ב

  שוק הנדל"ן כיום בארה"ב פותח שעריו אל הזדמנויות נדל"ן בארה"ב שהוא אטרקטיבי ומזמין להזדמנויות רבות ומגוונות של  נכסים להשקעה ברחבי המדינה. מאז גילה המשקיע הישראלי את שוק הנדל"ן הקורץ הקיים בארה"ב בעקבות המשבר של שנת – 2008, מאז ירדו מחירי המדינות ברחבי המדינה, וכעת הם מוצעות למכירה במחירים אטרקטיביים במיוחד לכל דורש. כל שנותר לכם קהל המשקיעים הוא לדעת היכן הן אותן הזדמנויות נדל"ן בארה"ב.

  לשם קח כדאי לקבל ייעוץ מאנשי מחברות נדל"ן המשקיעות בנכסים גם מעבר לים והם בעלי ידע נרחב בשוק הנדל"ן המקומי של ארה"ב ובקיאים בכל הקשור למושגי נדל"ן הקיימים בשוק האמריקאי כמו גם בכל הנהלים החוקתיים לרכישת נדל"ן בארה"ב. רוצים לדעת עוד על הזדמנויות נדל"ן בארה"ב, פנו לחברת קוואנטום נדל"ן המתמחה ביזמות והשקעות בארץ ובחו"ל ובעלת פרויקטים נדל"ן מעבר לים.

  הצעדים לאיתור הזדמנויות נדל"ן בארה"ב

  בכדי לרכוש נכס נדל"ן בארה"ב צריך לפני כן לכלכל צעדים לנקודות חשובות שבהמשך הדרך יועילו לרוצים לרכוש נדל"ן בארה"ב, לאתר גם את אותן הזדמנויות נדל"ן בארה"ב ויקלו מאד על הדרך לרכישה. הנה בכמה נקודות עלמה כדאי לשים לב:

  הצעד הראשון לאיתור הזדמנות נדל"ן בארה"ב היא איתור הנכס. צריך לבדוק ולראות היכן כדאי לרכוש נכס ומה התשואה שאותו נכס יכול להביא לכם במהלך השנים האם הנכס הוא בעל פוטנציאל להשקעה כמו האם ערך הנכס יעלה במהלך הזמן והאם הוא נמצא באזור מבוקש לשכירות.

  מצאתם הזדמנות נדלנית בארהב?

  לאחר שמצאתם הזדמנות נדל"ן שמעניינת אתכם כדאי מאד להתעניין גם מה ההיסטוריה של הנכס לפעמים ישנם נכסים העומדים למכירה בעקבות עיקול של הבנק, אז תוכלו לרכוש את הנכס גם במחיר הרבה יותר זול מהשווי המקורי שלו.

  קבלת סיוע מקצועי מחברות נדל"ן. לא משנה כמה תשקיעו בחיפושים ומידע אחר נדל"ן בארה"ב עדיין יכול מאד להיות שלא כל המידע יהיה פרוש לפניכם, ואין כמו לקבל ייעוץ וליווי מבעלי מקצוע החיים ונושמים את האזור 24/7 ומתמחים בכל החוקים והמושגים של שוק הנדל"ן המקומי, מעבר לזה שהם יסייעו לכם בפועל לאיתור הזדמנויות נדל"ן שהסיכוי שהייתם מוצאים לבד הוא נמוך יותר.

  סיכום דבר

  איתור הזדמנויות נדל"ן בארה"ב היא בהחלט אפשרית .שוק הנדל"ן בשנים האחרונות יותר ממסביר פנים גם לקהל המשקיעים שאינם אזרחי המדינה מחירי הדירות נוחים והרווחים אותם אתם יכולים לקבל הם נאים. חשוב רק לדעת איך להתנהל נכון בכדי לאתר את אותן הזדמנויות רכישה פוטנציאלים בארה"ב. גם אם אתם בטוחים שהידע שלכם יספיק בכדי לעשות את הרכישה הנכונה, עדיין כדאי לבדוק יחד עם אנשי מקצוע מתחום הנדל"ן המכירים את השוק וחיים אותו 24/7. חברת קוואנטום נדל"ן היא חברה יזמות והשקעות נכסים בחו"ל ובארץ עובדת עם צוות מקצועי מתחומים שונים החוברים יחד לעזור לכם למצוא את הזדמנות הנדל"ן שלכם.

  נדל"ן מניב בארה"ב

  אחת הסיבות הבולטות מדוע כדאי להשקיע נדל"ן בארה"ב היא משום שלא שכמו באירופה בה יש התאוששות של מחירי הנדל"ן שמתחילים לעלות, מציאת נדל"ן מניב בארה"ב היא מאד אפשרית כאשר במקביל רכישה בשוק הנדל"ן בארה"ב שעדיין לא התאושש מן המשבר מאז שנת- 2008 נמצאים עדיין מחירי הנדל"ן בירידה ואינם מראים סימני התאוששות. בכדי למצוא נדל"ן מניב בארה"ב צריך להכיר לעומק את האזור ולחיות אותו מבחינה מקצועית . כך אי אפשר לפספס אף מידע וחידושים המתבצעים כל העת בשוק הנדל"ן האזורי. איתור נדל"ן מניב בארה"ב היא עבודה בפני עצמה של עבודת חקר על האזור  ומהן סדר הפעולות החוקיות לרכישת נדל"ן כמו גם מהי שיטת המיסוי הנהוגה באותה מדינה. מעוניינים לדעת עוד? חברת קוואנטום נדל"ן המתמחה ביזמות ונכסים מעבר לים ובארץ תשמח לעזור ולסייע לכם במציאת נדל"ן מניב בארה"ב.

  כיצד תבטיחו את התשואה שלכם

  כיום מבין קהל המשקיעים ההולך ומתרבה ששוק הנדל"ן הישראלי איננו מקום שכדאי להתאמץ ולהשקיע בו לרכישת נדל"ן, ולו רק מהסיבה הפשוטה של מחירי הדירות הגבוהים הקיימים כרגע בשוק המקומי. האופציות האחרות הפתוחות עבור המשקיע הישראלי הוא מעבר לים, ובמיוחד שוק הנדל"ן של ארה"ב, משום ששם מחירי הנדל"ן עדיין נמוכים ואטרקטיביים לקנייה. החשש שעלול לצוץ אצל המשקיע הישראלי הוא המרחק הרב הקיים בין היבשות והמדינות עם הזדמנות קורצת שכזו, אולי מדובר בדבר שאיננו אמתי, לשם כך חשוב שתדעו שיש מודל של הבטחת תשואה המאפשר רכישת נדל"ן בדרך בטוחה.

  השקעה בארצות הברית

  מודל התשואה מבטיח לכם שגם כאשר רכשתם נדל"ן שההוצאה הכוללת שלו לאחר כל ההוצאות הושכר מתחת לתשואה שהובטחה לכם, עדיין תקבלו את הרווח המלא שהובטח לכם ולא תפסידו. מודל הבטחת תשואה מבטיח לכם שגם אם הנכס שלכם הושכר בתשואה המניבה מתחת למה שהובטח לכם עדיין תקבלו את התשואה המלאה, ומי שלמעשה משלם את הפער שנוצר בין התשואה שהובטחה לתשואה בפועל היא חברת הנדל"ן אשר קישרה בינכם ובין הנכס. אם בכל זאת קיים החשש שהחברה שהבטיחה לכם נכס מניב על פי מודל הבטחת תשואה איננה מעוניינת לשלם את חלקה כמובטח מסיבה כזו או אחרת כגון פשיטת רגל, עדיין קיימת הבטחה לערבות בנקאית להבטחת תשואה אותה תוכלו קיים במקרים אלו.

  נדלן ארהב

  ארה"ב  מאפשרת ומעודדת כיום משקיעים שאינם אזרחי המדינה לבוא ולבצע רכישות נדל"ן בתנאים מעודדים קלים ונוחים. אך הלא פעם חש הלקוח הישראלי שמא מדובר במרמה ולכם הוא לא ממהר תמיד לבוא ולהשקיע למרות שוק הנדל"ן הקורץ מאד. בכדי לעודד את הלקו המשקיע הישראלי לבוא ולבצע עסקאות נדל"ן גם במקומות רחוקים כמו ארה"ב, מודל הנדל"ן להבטחת תשואה מעודד את הלקוח הישראלי לרכוש נדל"ן בארה"ב ללא חשש שהתשואה שהובטחה לו תתממש ואם ייווצר פער בתשואה חברת הנדל"ן שקישרה בין הלקוח לנכס תכסה את הפער שנוצר. מעוניינים לדעת עוד? צרו קשר עם אתר קוואנטום נדל"ן, חברת יזמות השקעות בארץ ובחו"ל .