צור קשר

מחפש השקעה אטרקטיבית? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

X

  נדל"ן במיאמי

  נדלן מיאמי

  רכישת דירות והשקעות נדל"ן בארה"ב עכשיו? בהחלט שכן. השערים פתוחים גם למשקיעים שאינם אזרחי ארצות הברית לבוא ולרכוש נכסים.  המשקיע הישראלי אכן נהנה מהשקעה בעלת תשואה המניבה רווחים נאים למידי ובהוצאות קנייה מועטים. אכן עסק משתלם. כמו כן ישנם יעדים בארצות הברית הנחשבים לאטרקטיביים יותר. משום מה נתפס נדלן במיאמי כמקום המשמש רק לצורך תיירותי בלבד, ומשום כך נמנעים לא מעט מן המשקיעים הישראלים לבוא ולהשקיע נדלן במיאמי. אך בשנים האחרונות התפתחה העיר מיאמי במרכזי תרבות מוסיקה ואופנת עילית ובתי קפה המשווים לעיר אווירה יותר איכותית מאשר רק שמש וים. רוצים לדעת עוד על השקת נדלן במיאמי, צרו קשר עם חברת קוואנטום נדל"ן המשקיעה בנכסים בחו"ל ובארץ ועוזרת לקהל לקוחותיה יחד עם הצוות המקצועי שלה למצוא את הנכס שלכם עם כל המידע והשקיפות שאתם חייבים לדעת.

  למה דווקא נדלן במיאמי

  התדמית שקיבלה העיר מיאמי משך כל השנים הם של אזור חם משך כל עונות השנה המיועד לתיירות עבור הצעירים באווירת החופש הגדול של ים שמש ותו לא. אך דברים רבים השתנו בעיר מאמי לטובה וחשוב שתדעו מהם, לקבל החלטה לרכישת נדלן במיאמי: בשנים האחרונות מתהדרת העיר מיאמי בתרבות שונים כגון מוסיקה ואופנה עילית ומקומות יציאה של בתי קפה.

  נתון חשוב לדעת כי בעיר מיאמי התווספו בשנים האחרונות מקומות תעסוקה רבים ובהם מקומות תעסוקה גם מתחום ההייטק וריכוז של בנקים זרים בנוסף לבנקים האמריקאים המצויים בעיר. מיאמי הפכה להיות מרכז פיננסי המאפשר למשקיעים הזרים לקחת משכנתאות מהבנקים הזרים לשם רכישת נכסים בעיר ובסביבה הקרובה לה.

  דירה להשקעה במיאמי

  מיקומה של העיר מיאמי על רצועת החוף והאוכלוסייה שהולכת ומתפתחת בה אליה מתווספים תושבי ארה"ב וגם מהגרים המשקיעים בה מהווים מוקד משיכה להשקעות נדל"ן למשקיעים רבים.

  תחשבו על זה בית בודד רחב ידיים קרוב לרצועות החוף זהו חלומו של כמעט כל ישראלי, ותוכלו לרכוש את הנכס הזה בסכום הנמצא אצלכם כרגע לעומת רכישת דירת שלושה חדרים אי שם בארץ.

  למה להשקיע במיאמי?

  אם פעם התדמית של העיר מיאמי הייתה של חופשה נצחית של חופש גדול לבני הנוער האמריקאים ולא מעבר לזה, כיום מתהדרת העיר מיאמי בלוק חדש של מרכזי תרבות איכותיים, הגירה פנימית וחיצונית אל תוך העיר, מקומות עבודה שהתווספו ומרכז פיננסי של בנקים מקומיים וזרים המאפשרים לקיים מסחר נדל"ן בעיר. בכדי לדעת יותר על העיר מיאמי אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת קוואנטום נדל"ן המתמחה בהשקעות בנכסים מעבר לים ובארץ, ועזרה כבר לקהל לקוחות רחב להגשים את חלום רכישת נכס הנדל"ן שלהם בחו"ל. צרו קשר והגשימו גם אתם את החלום.

  השקעות נדלן במיאמי

  העיר מיאמי שינתה תדמית בשנים האחרונות והפכה להיות מוקד משיכה לקניית דירות עבור אזרחים אמריקאים והן עבור מהגרים. כמו כן הוקמו בעיר מרכזי תרבות אופנה ומוסיקה. מרכז פיננסי של בנקים מקומיים וזרים, מחירי הדירות הנמוכות, ומקומות העבודה שהתווספו בייחוד בתחום ההייטק מאגדים הזדמנות נפלאה של השקעות נדלן במיאמי. האם חשבתם על זה שאתם יכולים עם סכום הכסף הקיים כרגע ברשותכם להגשים חלום של בית בודד רחב ידיים על רצועת חוף חלומית במחיר המשתווה לדירת שלושה חדרים כאן בארץ?

  מדוע כדאי להשקיע במיאמי?

  אם עוררנו בכם את התיאבון של השקעות נדלן במיאמי, אתם  מוזמנים ליצור קשר עם חברת קוואנטום נדל"ן חברת יזמות והשקעות בנכסים בחו"ל ובארץ יחד עם צוות המומחים המקצועי מתחום היזמות, המשפט והמיסוי יעשו עבורכם את כל עבודת התחקיר הדרושה למציאת השקעות נדלן במיאמי יחד עם תשואה רווחית נאה.

  כעת כשאתם יודעים שמיאמי היא אכן המקום של השקעות נדלן במיאמי מפני כל אותן סיבות מצוינות אותן מנינו קודם לכן, כעת נספר לכם למה עוד כדאי לקנות נכסים במיאמי ולהשקיע בנדל"ן:

  שוק הנדל"ן במיאמי

  שוק הנדל"ן בארצות הברית הוא מאד נגיש וידידותי עבור היזמים והמשקיעים שהגיעו מעבר לים. שוק הנדל"ן האמריקאי מאופיין ביציבות בצרוף מערכת רגולטורית תקינה ונגישה לכל מסייעות מאד בתהליך רכישת נכסים והשקעות נדל"ן בארה"ב ובהן במיאמי בנוסף לשקיפות הקיימת במאת האחוזים וללא הגבלות ביורוקרטיות מיותרות.

  שוק הנדל"ן האמריקאי משופע במגוון רחב של נכסים מכל הסוגים כמו חברות נדל"ן רבות איתן ליצור שיתופי פעולה ולהיעזר בהן לקבלת מידע על האזור לשם רכישה והשקעה בנכסים. השקעה בסוגי דיור שונים של נכסים יחדים או מקבץ של דירות כמו גם נכסים מסחריים ותעשייתיים הם כולם נכסים מניבים תשואות טובות. מתאים מאד גם למי שזו לו ההשקעה הראשונה בתחום הנדל"ן מעבר לים ואיננו יכול לקנות נכס בארץ, יכול בהחלט לעשות זאת בארצות הברית ואזורים מסוימים של מיאמי וליהנות מתשואה יפה לאורך זמן.

  השקעה במיאמי

  הזדמנות הפז המוענקת לכם של השקעות נדלן במיאמי היא בגדר חלום שבהחלט יכול להתגשם לכם. עם כל ההטבות של מגוון רחב של נכסים בין בית בודד רחב ידיים על רצועת החוף למקבץ דירות, או נכסים תעשייתיים ומסחריים יכולה להניב לכם תשואה נאה לאורך זמן.

  כמו כן הנגישות הרבה של שוק הנדל"ן האמריקאי לרכישת דירה מתבצעת בשקיפות מלאה וללא חסמים ביורוקרטיים מיותרים מקדמים את תהליך הרכישה מאד. בנוסף כל התחדשות פני העיר במרכזי תרבות כאלה ואחרים כמו גם מרכז פיננסי של בנקים מקומיים וזרים המאפשרים למשקיעים הזרים לבוא ולהשקיע בתוך העיר. הם אכן הזדמנות שלא כדאי לפספס אותה בכלל. צרו קשר עם חברת קוואנטום נדל"ן- חברת יזמות והשקעות בנכסים בחו"ל ובארץ לקבלת מידע נוסף בנושא השקעות נדלן במיאמי.