צור קשר

מחפש השקעה אטרקטיבית? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

X

  נדלן בפורטו

  השקעות נדלן בפורטו

  לא רק ליסבון היא עיר אהובה ופופולרית בפורטוגל אלא גם פורטו וכך גם ערים נוספות. מעבר לפן התיירותי – אפשר כיום להתוודע למגוון רחב של אפשרויות לצורך השקעות נדלן בפורטו שיכולות להתאים להרבה מאד משקיעים ובכלל זה גם משקיעים ישראליים. חשוב לדעת שמדובר בהון דרוש של 100,000 דולר לפחות אך התשואה בהחלט תהיה שווה וכדאית. חברות ניהול ויזמות רבות כבר מזמן שמו עין על פורטו ורואות בה את המוקד הבא של עולם המגורים, התעשייה והעסקים וללא ספק עם הזמן אפשר יהיה לראות עוד ועוד הזדמנויות כאלה לא רק בפורטו עצה אלא גם בערים נוספות שהתנופה עדיין לא הגיעה אליהן.

  למי כדאי לדעת פרטים על השקעות נדלן בפורטו?

  אינספור משקיעים ישראלים כבר מכירים את עולם הנדל"ן וההשקעות ברחבי פורטוגל ומבינים טוב מאד שאלה עסקאות כדאיות בשל הפופולריות של פורטוגל לא רק בקרב הישראלים אלא בקרב כל מי שיש לו דרכון אירופאי ורואה בה את המקום שבו הוא רוצה להשתקע. בעידן של טכנולוגיה וחדשנות כל עיר גדולה ומודרנית הופכת לגדולה יותר, תוססת ובין לאומית יותר וכך הדבר גם בפורטו. יש בה גם מועדוני ספורט גדולים ומפורסמים שמושכים אליה אוהדים מכל העולם ומאירופה בפרט ולכן השקעות נדלן בפורטו תהיינה כדאיות לכל הפחות לשם בדיקה ראשונית כדי לקבל החלטה.

  להיות מלווים על ידי חברת ניהול מקצועית

  גם משקיע ותיק שמכיר את התחום לא יוכל להשקיע לבדו בפרויקט נדל"ן בפורטו (או בכל מקום אחר לצורך עניין זה) ולכן חשוב מאד לדעת איך לבחור את חברת היזמות שמרכזת את כל הפעילות הנדרשת לשם הוצאה לפועל של השקעות נדלן בפורטו – יצירת קשר עם אנשים מקומיים, ידיעה מעמיקה של נושאי מיסוי וכלכלה מקומיים, ניסיון בהובלת פרויקטים דומים ועוד. זה מה שיבטיח ללקוח שהוא יהיה בידיים טובות, אמינות ומקצועיות שידאגו לו ולכסף שלו.

  קוואנטום נדל"ן עוסקת בליווי משקיעים ברחבי פורטוגל ומציעה השקעות מגוונות ואטרקטיביות שיכולות להיות מתאימות למשקיעים המחפשים את ההזדמנות הבאה שלהם.