צור קשר

מחפש השקעה אטרקטיבית? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

X

  נדל"ן בפלורידה

   

  מאז המשבר שהתרחש בשנת- 2008 בו נותרו ללא בעלים נכסים רבים ברחבי ארצות הברית, נכון להיום המצב בשוק הנדלן בפלורידה שונה לחלוטין. המצב נכון להיום ספציפית נדלן בפלורידה הוא שישנה מגמה של ביקוש רב לקניית דירות בפלורידה מאשר היצע של דירות. משום כך באשר למחירי הנדל"ן מי שקובע אותו הם המוכרים- בעלי הבתים, והמשקיעים מוכנים לשלם כל סכום בכדי שיוכלו בהמשך להשכיר את הנכס. אם גם אתם מעוניינים ויכולים להרשות לעצמכם נדלן בפלורידה, צרו קשר עם חברת קוואנטום  המתמחה ביזמות והשקעות בנכסים בחו"ל ובארץ עם צוות מומחים מקצועי ומנצח כל אחד בתחומו, יעזרו לכם למצוא את הנכס שלכם.

  מה כדאי לדעת והיכן להשקיע בפלורידה

  להשקיע בנכס נדלן בפלורידה במיוחד כעת הינה בהחלט הזדמנות נדירה שכדאי מאד לנצל לשם רכישת נכס נדלן בפלורידה. אך אם אתם תוהים למדה דווקא פלורידה והיכן, הינה בקצרה במספר נקודות:

  האקלים החם שמלא בשלווה ורוגע הוא יעד נכסף עבור הפנסיונרים האמריקאים לבוא ולרכוש דירה באחת מערי מדינת פלורידה. התשואה במדינה היא יציבה וגובה וקניית הבתים המתרחשת במדינה כל יום גורמת למחירי השוק שם לעלות בהדרגה.

  הערים בהן כדאי לרכוש נדלן בפלורידה, הן אותם ערים בהם יש יעדים אטרקטיביים כמו נבחרות של קבוצות פוטבול הנמצאות בערים מיאמי, טמפה וג'קסונוויל מהווה גם יציבות באוכלוסייה וכן גם ברמה הכלכלית. העיר אורלנדו בה ממוקם וורלד דיסני שהוא יעד תיירותי נחשב בכל רחבי העולם ועל כן מהווה כיעד תיירותי נרחב, משפיעה אף היא לטובה על שוק הנדל"ן בפלורידה

  מבחינת התשואה הקיימת נכון לשנה זו במדינת פלורידה היא כ- 13% אחוז. אך הצפי לעתיד מבשר שקיימת מגמת צמיחה מחודשת שתניב אף תשואות של- 31% אחוזים על שיטחי נדלן במדינה. המסקנה המתקבלת היא שכדאי יותר לרכוש בית מאשר דירה.

  סיכום דבר

  רכישת נדלן בפלורידה היא נחשקת בקרב המשקיעים המוכנים לשלם כל סכום בכדי לקבל נכס שיעניק רווחים נאים מאד. כיום המצב במדינת פלורידה הוא שיש מחסור בנכסים למגורים וביקוש רב, ומשום כך בעלי הבתים הם אלו הקובעים את מחירי שוק הנדלן במדינה. יחד עם זאת רושמת המדינה גם מגמת עלייה איטית ובטוחה במחירי הדירות והתשואה עולה יחד אתה. יעדים אטרקטיביים וגמלאים שעוברים אל המדינה מהווים קריטריונים המעניקים יציבות כלכלית וכן יציבות אוכלוסייה, המאפשרת רכישת נכסים ובצידה רווחים יפים. לפרטים נוספים צרו קשר עם חברת קוואנטום נדל"ן המסייעת לקהל לקוחותיה ברכישת נכסים גם בחו"ל.

  השקעות בפלורידה

  היום כבר כולם יודעים שלהשקיע בשוק הנדל"ן האמריקאי בעת הזאת היא הזדמנות פז שלא ניתן לדעת מתי תחזור על עצמה. הכל התחיל עם המשבר הפיננסי של שנת- 2008 בעת נותרו נכסים רבים ללא בעלים משום שהאזרח האמריקאי שלווה משכנתאות גבוהות ליותר מנכס אחד בתקווה שיוכל להחזירם, לא הצליח לעמוד בהחזרים, וכך נותרו להם נכסים רבים ריקים, ושוק הנדל"ן האמריקאי צנח במאד.

  כיום השקעות בפלורידה בשוק הנדל"ן הן כדאיות מאד, משום האוכלוסייה המבוססת בעיקר בערים כמו טמפה, מיאמי, ג'קסונוויל ואורלנדו בהם מצויים יעדים תיירותיים כמו דיסניוורלד וקבוצות פוטבול מוכרות. לפי תחזיות עתידיות גם אחוז התשואה עומד לעלות מ-13% אחוזים כיום לסביבות ה-30% אחוזים ומעל לזה, אם כן, השקעות בפלורידה היא דבר מומלץ מאד. לפרטים נוספים צרו קשר באתר הבית עם חברת קוואנטום נדל"ן המתמחה ביזמות והשקעות בנכסים בחו"ל ובארץ.

  הדברים החשובים שכדאי לדעת על פלורידה

  השוק האמריקאי בנדל"ן הוא מצוין ביותר כרגע מבחינת תנאי הקניה של נכסים, ובמיוחד השקעות בפלורידה. יחד עם זאת כדי לשים לב למספר נתונים חשובים לפני שאתם רוכשים השקעות במדינת פלורידה. הנה כמה מהן:

  אתם חייבים לדעת יותר לעומק על האזור הגאוגרפי בו בחרתם לקנות את הנכס שלכם. כמו מהם נתוני ההגירה באותו אזור, האם ישנם תוכניות פיתוח סביב הנכס שלכם או בקרבת הנכס, האם מדובר באוכלוסייה מהוגנת או שרמת הפשיעה שם לא מאפשרת חיים נוחים וכיוצא באלו.

  בדקו את נתוני הנכס שלכם כמו: מה ההיסטוריה של אותו נכס, מבחינת האם הוא מועמד למכירה רגילה או שמא הוא נכס מעוקל של הבנק המועמד למכירה פומבית. המכיר יכול להשתנות כאן לטובתכם, אך רצוי שתדעו אם זה מתאים לכם לעמוד בתחרות של רכישה פומבית. בדקו מהי מדיניות המיסוי הקיימת באותו אזור מלבד הרכישה, כמו בארץ גם בחו"ל יש את תשלומי המיסוי בדומה לתשלום הארנונה כאן בארץ.

  גובה התשואה שתקבלו בסופו של עניין היא המפתח לקניית הנכס. לכן אתם צרכים לברר מהו אחוז התשואה שאתם יכולים להניב מנכס זה. האם זהו מקום מבוקש מבחינת נדל"ן להשכרה האם הוא אטרקטיבי כמקום תיירותי וכנגיש ומרכזי ליעדים חשובים.

  סיכום דבר

  השקעות בפלורידה, היא צעד נבון אם רק תעשו את הצעדים הנכונים. והכי כדאי ללמוד על האזור לעומק ולקבל את המידע המלא היא בעזרת חברת נדל"ן שמעודכנת כל הזמן בפרטים הקטנים ובשינויים החלים לעיתים קרובות בשוק הנדל"ן המקומי, ומהם מדיניות המיסוי והרגולציה הקיימת במדינה לרכישת השקעות בפלורידה. תוכלו להיעזר בשרותיה של חברת קוואנטום נדל"ן המתמחה בהשקעות נכסים בארץ ובחו"ל יחד עם צוות מקצועי  של מומחים מתחום היזמות, המיסוי, המשפט. פנו כבר כעת אל חברת קוואנטום נדל"ן לקבלת פרטים נוספים.